Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2012

Γκολ ο Βασιλόγιαννης, νίκη για τον Κεραυνό

Ο σκόρερ του δεύτερου τέρματος στη νίκη του Κεραυνού Γλυφάδας με σκορ 2-1 επί του Πανηλειακού, ήταν ο Βασιλόγιαννης στο 48ο λεπτό. Στην αναμέτρηση αγωνίστηκαν και οι Βαλεριάνος - Παπαδήμας, υπό το βλέμμα των Κοβάσεβιτς, Αμανατίδη και Γκόγκιτς που βρέθηκαν στις κερκίδες του γηπέδου.
Ο Κεραυνός Γλυφάδας επικράτησε με σκορ 2-1 του Πανηλειακού, με τον Βασιλόγιαννη να πετυχαίνει το δεύτερο γκολ των γηπεδούχων στο 48ο λεπτό της αναμέτρησης.
Ο νεαρός μεσοεπιθετικός παίζει στην ομάδα της Γλυφάδας ως δανεικός από τον Ολυμπιακό, όπως επίσης και οι Βαλεριάνος - Παπαδήμας, που επίσης αγωνίστηκαν στο παιχνίδι με τον Πανηλειακό. Τις προσπάθειες των τριών ερυθρόλευκων παρακολούθησαν ζωντανά οι Γιώργος Αμανατίδης, Ντάρκο Κοβάσεβιτς και Σίνισα Γκόγκιτς που βρέθηκαν στις κερκίδες του γηπέδου στο Ελληνικό για να παρακολουθήσουν το ματς και να τσεκάρουν τους δανεικούς του Ολυμπιακού.